Firma PROTON PLUS  mieści się w Kaliszu. W tym roku obchodzimy okrogłą rocznicę 25 lat istnienia. Mimo tego, że firma powstała w 1993 roku doświadczenie związane ze zwalczaniem szkodników sięga lat 70-tych ubiegłego wieku. W tamtych właśnie czasach funkcjonował  Zakład Usług Chemizacyjnych w Tłokini Kościelnej pod Kaliszem. W wyniku przekształceń gospodarczych w latach 90- tych z firmy świadczącej usługi DDD powstała firma PROTON PLUS. Już na początku działalności zajmowaliśmy się zwalczaniem szkodników  w przemyśle spożywczym i szeroko pojętym przetwórstwie. Dzisiaj nasza firma obsługuje przedsiębiorstwa z kilkudziesięciu branż przemysłu. Czterdziestoletnie doświadczenie w branży procentuje i przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Nasze najważniejsze usługi:

  • DEZYNSEKCJA
  • DERATYZACJA
  • FUMIGACJA
  • ZAMGŁAWIANIE TERMICZNE
  • DEODORYZACJA
  • OZONOWANIE
  • AEROZOLOWANIE
  • PRZEGLĄDY URZĄDZEŃ DO ZWALCZANIA SZKODNIKÓW,SPRZĄTANIE BUDYNKÓW,WALKĘ Z PTAKAMI  itp.

Dział IPM w naszej firmie zajmuje się kompleksowym wdrażaniem SYSTEMÓW ZAPEWNIENIA JAKOŚCI  W PRZEDSIĘBIORSTWACH (HACCP/ISO/BRC/IFS/GMP/GHP).

Nasza firma dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze wdraża w/w systemy jakości. Dzięki naszym specjalistom oferujemy pełne wsparcie dla firm w procesie certyfikacji. Współpracujemy z największymi przedstawicielami preparatów chemicznych co daje nam wgląd we wszystkie nowości chemiczne pojawiające się na rynku polskim. Posiadamy przeszkolonych pracowników (techników sanitarnych) którzy codziennie w profesjonalny sposób pomagają Państwu w walce ze szkodnikami. Posiadamy wszystkie Certyfikaty ze szkoleń i sympozjów organizowanych w naszym kraju dla pracowników DDD. W naszej firmie można skorzystać z porad biologa terenowego który w sposób profesjonalny oceni sytuację w Państwa firmie.

Pracownicy firmy Proton są zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Pracowników DDiD. W chwili obecnej obsługujemy ponad 200 przedsiębiorstw w całym kraju. Większość z nich to certyfikowane firmy z branży spożywczej z wdrożonymi systemami jakości BRC, IFS, TESCO,ISO.

Uczestniczymy w audytach recertyfikujących u  naszych klientów składając sprawozdania z walki ze szkodnikami w danej firmie.

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą w zakresie szeroko pojętego zwalczania szkodników. Jesteśmy doświadczoną ale również nowoczesną firmą , która w sposób profesjonalny podchodzi do powierzonych jej zadań. Doświadczeni pracownicy gwarantują Państwu usługę na najwyższym poziomie, a co za tym idzie pomoc w rozwiązaniu nawet najtrudniejszego problemu w walce ze szkodnikami.

O specyfice wszystkich zabiegów i usług przeprowadzanych przez nasza firmę przeczytacie Państwo w zakładkach tematycznych

 

                                     Z poważaniem:

Paweł Kwolek

właściciel