Tępienie gryzoni

Deratyzacja to zabiegi związane ze zwalczaniem gryzoni a gryzonie (Rodentia) z kolei to najliczniejszy rząd ssaków, który zagraża naszym produktom i jakości.
Według szacunków FAO co roku redukują zasoby żywnościowe człowieka o około 20%. Zaledwie jeden szczur zjada rocznie 10 kg pokarmu. Jednocześnie produkując w ciągu doby 50 grudek kału i 14 ml. Moczu zanieczyszcza średnio dziesięciokrotnie więcej produktów żywnościowych niż zjada. Dlatego właśnie zabiegi deratyzacji są tak ważnym elementem w Państwa firmie. Dziś stosowane są preparaty nowej generacji które przynoszą bardzo duże efekty w naszej walce z gryzoniami. W wyniku wprowadzania w firmach systemów jakości zmieniły się również techniki przeprowadzania tego rodzaju zabiegów. Przestarzałe i mało estetyczne tacki z truciznami zastąpiono nowoczesnymi karmnikami deratyzacyjnymi. Zastrzeżono również metody prowadzenia dokumentacji, która musi zawierać wiele szczegółów przeprowadzonego zabiegu. Takie działania mają pomóc audytorom kontrolującym zakład w ocenie problematyki bytowania i szkodliwości gryzoni w przedsiębiorstwie.

Nasza firma współpracuje z kilkoma producentami karmników deratyzacyjnych i preparatów na gryzonie co pozwala nam na aktualny wgląd w nowinki dotyczące tej dziedziny. Z dużymi sukcesami wdrażamy w firmach systemy HACCP i ISO pod kątem walki z gryzoniami, owadami i prowadzeniem stosownej dokumentacji. Nasi pracownicy są przeszkoleni z dziedziny deratyzacji ze szczególnym naciskiem na wdrażanie systemów jakości zdrowotnej żywności. Auditujący zakład zawsze w sposób czytelny mają przedstawione zagadnienia deratyzacji, dezynsekcji i innych zabiegów zwalczających szkodniki.

Naszym klientom przedstawiamy całoroczne harmonogramy zabiegów przejmując tym samym odpowiedzialność przed auditorami z dziedziny DDiD. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez całą dobę służąc radą i szybkim działaniem. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do walki z gryzoniami gryzoniami a świadczą o tym wyniki zabiegów. Zawsze z tej walki wychodzimy obronną ręką.

Gwarantujemy dużą skuteczność i zadowolenie klienta!