Współpracuj z najlepszYMI
W BRANŻY DDD

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuejmy się kompleksowym usuwaniem szkodników dla przedsiębiorstw spożywczo-przemysłowych, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych.

Innowacyjność

Posiadamy najnowocześniejsze maszyny oraz filie pojazdów, które pozwalają nam na innowacyjne działania i szybki czas reakcji. Nasza Firma wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

Dostępność

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Od lat jeździmy po całej Polsce, by pomóc naszym klientom w walce ze szkodnikami, przeprowadzić inspekcje zakładów produkujących żywność czy dostarczyć środki chemiczne.

Niska cena

Jesteśmy firmą z małego miasta, co wpływa na niską cenę naszych usług. Stosunek jakości do ceny jest dla naszych klientów niezwykle atrakcyjnym czynnikiem do wybrania naszej oferty.

Elastyczność

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego pracujemy w nienormowanym czasie pracy. Świadczymy nasze usługi zarówno w nocy, weekendy jak i w święta

Ekologia

Dbałość o środowisko jest dla nas niezwykle ważne, dlatego stosujemy preaparaty, które są w 100 % bezpieczne zarówno dla środowiska jak i dla zwięrząt.

Członek
stowarzyszenia

Deratyzacji, Dezynfekcji, Dezynsekcji

Dla jakich branż działamy?

Hotelarstwo

Gastronomia

Szpitale

Piekarnictwo

Przemysł
mleczarski


Zakład mięsne

Wspólnoty mieszkaniowe

Instytucje publiczne

Pomieszczenia biurowe

Przetwórstwo owoco-warzywne

Dlaczego my?

LAT DOŚWIADCZENIA

PRACOWNIKÓW

OBSŁUŻONYCH OBIEKTÓW

KLIENTÓW W CAŁEJ POLSCE