W związku z licznymi zapytaniami wprowadzamy usługi sprzątania lokali mieszkalnych, balkonów, strychów oraz całych budynków. Sprzątania będzie miało charakter kompleksowy tj. wraz ze sprzątaniem będziemy przeprowadzać usługę dezynsekcji, dezynfekcji oraz deodoryzacji.

 1. Usługa dezynsekcji będzie polegała na likwidacji owadów pojawiających się w obszarze sprzątania (zazwyczaj dwukrotny zabieg-przed i po sprzątnięciu obiektu)
 2. Usługa dezynfekcji polegała będzie na likwidacji bakterii, grzybów, patogenów i drobnoustrojów w obszarze sprzątanego obiektu (zazwyczaj zabieg dwukrotny – przed i po sprzątnięciu obiektu)
 3. Usługa deodoryzacji polegała będzie na zmianie zapachu sprzątanego obszaru (zabieg jednorazowy z wyborem zapachu przez zleceniodawcę)

Naszym głównym założeniem jest sprzątanie strychów, balkonów i elewacji z ptasich odchodów. Ptasie odchody są niebezpieczne dla zdrowia a poza tym są nieestetyczne. Co najmniej kilkadziesiąt chorób zakaźnych jest związanych z ptakami i ich ekskrementami a należą do nich:

 1. histoplazmoza (choroba układu oddechowego pochodząca od grzybów rozwijających się na ptasich odchodach)
 2. grzybica roznoszona przez gołębie
 3. wirusowe zapalenie opon mózgowych
 4. salmonelloza
 5. kryptokokoza
 6. oraz inne choroby, które dotykają nas bezpośrednio lub pośrednio przez kontakt człowieka z ptakami.

Odchody ze sprzątanych obiektów są przez nas zabierane i przekazywane firmie z którą posiadamy odpowiednią umowę na ich neutralizację. W zależności od wielkości obiektów cały zabieg może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni.

Proponujemy także sprzątanie obiektów z rzeczy wielkogabarytowych takich jak meble, dywany, pościele, sprzęt RTV oraz innych zalegających w obiektach. 

W zależności od wielkości zlecenia pod budynek podstawiamy kontener lub zabieramy przedmioty bezpośrednio naszym transportem. Wszystkie zabierane wielko gabaryty są poddawane neutralizacji zgodnie z istniejącymi w Polsce przepisami.

Wprowadzamy usługę sprzątania lokali po zgonach, zabójstwach, samobójstwach i innych zdarzeniach losowych, która w każdym przypadku połączona będzie z myciem, dezynfekcją i neutralizacją zapachu (deodoryzacją).

Proponujemy Państwu także mycie elewacji zabrudzonych przez ptaki w budynkach administrowanych przez Państwa jak i obiektach użyteczności publicznej. Posiadamy całą gamę chemii myjącej która w doskonały sposób radzi sobie z ptasimi zabrudzeniami.

Oferujemy także uszczelnianie otworów w budynkach przez które ptaki dostają się do ich wnętrza. Są to okienka ażurowe lub pełne wykonane z dobrych jakościowo materiałów, które skutecznie blokują bytowanie ptaków w budynkach.

Zachęcamy administratorów budynków oraz wspólnoty mieszkaniowe do rozważenia opcji zamontowania na swoim budynku kolców przeciwko ptakom. Nasza firma wykona to profesjonalnie i niedrogo. Na tą chwilę jest to najskuteczniejsza metoda walki z ptakami na zewnątrz budynków.

Ceny usług sprzątania budynków, lokali, strychów są ustalane indywidualnie po oględzinach obiektu. Przedstawimy ofertę na wykonanie usługi zgodnie z zapotrzebowaniem zamawiającego.

Na koszt usługi składa się materiał (środki chemiczne i myjące) i praca (koszt pracownika, ubrań ochronnych, filtrów i innych) a także koszt neutralizacji wywiezionych odchodów i przedmiotów z obiektu.

 1. Stawki za 1 metr kwadratowy powierzchni sprzątanej wraz z zabiegami chemicznymi oraz neutralizacją zaczynają się od 25 zł .
 2. Przy powierzchniach powyżej 100 metrów kwadratowych istnieje możliwość negocjacji cen.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy która od ponad 30 lat świadczy usługi dezynsekcji, dezynfekcji ,deratyzacji i fumigacji na terenie całego kraju. Obsługujemy w kraju ponad 250 przedsiębiorstw z branży spożywczej, hotelarskiej, administracji budynków mieszkalnych oraz innych podmiotów gdzie walka ze szkodnikami jest sprawą kluczową.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz problem i chcesz pozbyć się go raz na zawsze? Zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma to partner, na którym można polegać. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze zaawansowane kwalifikacje i doświadczenie w dziedzinie DDD. Od 30 lat obsługujemy klientów w całej Polsce, zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych, dostarczając im profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nie czekaj aż problem się pogorszy. Zadzwoń lub napisz, a my zaczniemy działać od razu.

Codziennie od

8:00 – 20:00