Usuwanie mrówek

Te małe stworzenia coraz częściej stają się częścią naszego ludzkiego życia, Zaglądają do naszych domów, mieszkań i  ogrodów  gdzie czują się całkiem dobrze i pewnie. Mrówki dzielimy na dwie grupy tj. mrówki polne(czarne) oraz mrówki faraona(żółto-pomarańczowe).W przypadku pierwszej grupy nasza firma posiada kilka naprawdę skutecznych preparatów do ich zwalczania. W okresie wiosny i lata pojawiają się one wewnątrz i na zewnątrz naszych domów  i bez żadnych hamulców urządzają sobie wycieczki. Tak naprawdę po okresie wegetacji jakim jest zima dla owadów, to pierwsze ciepłe dni stają się dla nich bodźcem do rozwoju nowego życia. Wędrują, szukają, zakładają i pracują co możemy krótko skwitować – żyją. Jeżeli nie chcemy aby nasze drogi życia były zbieżne to musimy zastosować preparaty chemiczne. Dostępność różnych chemikaliów i pułapek na mrówki jest dość duża w placówkach handlowych. Niestety testy które przeprowadzili nasi pracownicy dały dość mierne efekty ich działania.

Jak Proton Plus zwalcza mrówki

Zachęcamy aby skorzystali Państwo z usług naszej firmy, która ma dostęp do dedykowanej i profesjonalnej chemii. Jednorazowa usługa jest w stanie pozbyć się uciążliwych owadów nawet na cały sezon. Jeżeli natomiast chodzi o mrówki faraona to walka z nimi jest nieco bardziej skomplikowana. Ich charakter bytowania zmusza nas do zastosowania dość wyrafinowanych metod walki z nimi. Posiadamy doskonałe pułapki których zawartość potrafi wyeliminować mrówki faraona na dobre z naszych mieszkań. Dysponujemy także bardzo skutecznymi  preparatami do oprysków, które działają na powierzchniach opryskanych nawet do kilku miesięcy. Zapraszamy do wypróbowania naszych metod walki z mrówkami.        

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz problem i chcesz pozbyć się go raz na zawsze? Zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma to partner, na którym można polegać. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze zaawansowane kwalifikacje i doświadczenie w dziedzinie DDD. Od 30 lat obsługujemy klientów w całej Polsce, zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych, dostarczając im profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nie czekaj aż problem się pogorszy. Zadzwoń lub napisz, a my zaczniemy działać od razu.

Codziennie od

8:00 – 20:00